करण धिताल
श्रावण १४ / २०७४
गायक भिषण मुकारुङले राष्ट्रको मोति भन्दा मुल्यबान सम्पति युवालाई देशले चिन्न नसकेको र युवा भित्रको उर्जा बिदेशमा बेच्नु पर्ने बाध्याता अनि बास्तबिक्ताको गीत ‘कोही उदास’ को भिडियो लिएर आएका छन् ।

उनको ‘चन्द्र मुखी’ एल्बममा समावेश रहेको यो गीतमा युवा संघर्ष र उनीहरुको पिडा समावेश गरिएको छ ।

बिहीबार आफ्नो जन्म दिनको अवसरमा उनले भिडियो सार्वजनिक गरेका हुन् । गीतको शब्द सृजना शुभ मुकारुङले गरेका हुन् भने संगीत बलराम समालले गरेका हुन् । विज्ञान राईले निर्देशन गरेको भिडियोमा योगेन्द्र राई, करण धिताल, पल्पसा डंगोल लगाएतको अभिनय रहेको छ ।

गायक मुकारुङको जन्मदिनको अवसरमा सार्वजनिक गरिएको भिडियो विज्ञान र योगेन्द्रले निर्माण गरेका हुन् । गायक मुकारुङले आफ्नो करिअरकै सबैभन्दा उत्कृष्ट र जिवन्त गीत भएको सुनाए । उनले जीवनमै पहिलो पटक बिना लगानी म्यूजिक भिडियो निर्माण भएको भन्दै विज्ञान र योगेन्द्रलाई धन्यवाद समेत दिए ।

गीतकार शुभ मुकारुङले आफुले नेपाली समाजको यथार्थलाई शब्दमा उतारको बताए । कार्यक्रममा उपस्थित नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका प्राज्ञ श्रवण मुकारुङ, गायक राजेशपायल राई, संगीतकार पारस मुकारुङ, नायक दयाहाङ राई लगायतले जिवन्त गीत बनेको बताए ।

भिडियो हेर्नका लागि तलको लिकंमा क्लिक गर्नुहोस् ।