ईमान्दार,देशभक्त र सक्षम भएपनि पार्टीको झण्डा नबोक्नेहरुले कतैपनि अवसर पाउँदैनन् : श्रेष्ठ

by | २३ श्रावण २०७५, बुधबार १३:०५ | समाचार | 0 comments

डा.गोविन्द केसीको अनसनस्थलमा गएको,केसी र पूर्व प्रधानन्यायधीश सुशीला कार्कीलाई भेटेको,केसीको मागको समर्थनमा उत्रिएर सार्वजानिक रुपमा मन्तव्य दिएपछि नेकपाका अध्क्षय तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र अर्का अध्क्षय प्रचण्ड नेकपाका प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठसँग रुस्ट भएर बैठकमा कुरा उठाएपछि श्रेष्ठले पार्टीको प्रवक्ता पदबाट राजीनामा दिएका थिए।

सगरमाथा टेलिभिजनको कार्यक्रम एसटिभी च्याटमा कुराकानी गर्दै नारायणकाजी श्रेष्ठले भने-‘मैले बाध्यतामा राजीनामा दिएको होइन,मैले प्रसन्नतापूर्वक पार्टी र देशको पक्षमा काम गर्नको लागी पनि प्रवक्ता पद छोड्न उपयुक्त हुन्छ र सायद नेतृत्वलाई पनि यसो गर्दा सहज र उपयुक्त वातावरणको निर्माण हुन्छ भनेर राजीनामा दिएको हुँ,यसलाई ठूलो कुरा ठान्नु हुँदैन।’

‘अध्यक्षद्धय ओली र प्रचण्डको नेतृत्वमा नै नेकपा पार्टी अगाडि बढ्छ,नेतृत्वसँग बोलचाल बन्द भएको,विद्रोहको झण्डा उठाएको जस्ता कुरा सत्य होइन र बाहिर आएका हल्लामा कुनै सत्यता छैन र पार्टीभित्र सामान्य मतभेद हुनु ठूलो कुरा होइन’,श्रेष्ठले भने।

श्रेष्ठले अगाडि भने-‘हरेक क्षेत्रमा अत्याधिक राजनीतिकरण छ,यो बढि नै भएको छ।कुनै व्यक्ति देशभक्त होस्,क्षमतावान होस् तर उ कुनै पार्टीको वफादार छैन भने कुनै ठाउँमा उसले अवसरै पाउँदैन।यो समस्या हरेक पार्टीमा छ।’

‘नागरिक समाज,वुद्धिजीवी लगायत साधारण जनताहरु पनि कुनै न कुनै पार्टीको झण्डा बोकेर हिडेका छन्। उनीहरु आफूले समर्थन गरेको पार्टीले गलत गर्दा पनि विरोध गर्दैनन् र ताली बजाउँछन्,यो देशको लागी एकदम घातक हुन्छ’,श्रेष्ठले बताए।

HTML Comment Box is loading comments...

Recent Posts

Local Business Column

जानकारीकाेलागि यो पनि

Consulate General of Hong KOng

Hong Kong Immirgation

All in one online Booking

CONTACT US FOR ADVERTISE

Nepali Music Video